Przedszkole Gniew

Przedszkole Gniew ul. Stroma 1, 83-140 Gniew, tel 58 5352200, e-mailprzedszkolevanet.plbr Zapraszamy na stronę przedszkola w Gniewie.

OVERVIEW

This web page przedszkolegniew.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have audited twenty pages inside the site przedszkolegniew.pl and found twenty-two websites interfacing with przedszkolegniew.pl.

PRZEDSZKOLEGNIEW.PL RANKINGS

This web page przedszkolegniew.pl has seen variant levels of traffic all through the year.
Traffic for przedszkolegniew.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolegniew.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolegniew.pl

LINKS TO WEB PAGE

Zespół Szkół im. Józefa Czyżewskiego w Opaleniu Szkoła otwarta, bezpieczna, nowoczesna.

Szkoła otwarta, bezpieczna, nowoczesna. Ul ks Ludwika Warneckiego 10. PRZEDSZKOLE CZYNNE W DNIACH OD 24. Informujemy, że w dniach od 24 sierpnia 2015 r. SZKOŁA NIECZYNNA W DNIU 14. Nabór na stanowisko pracownika obsługi.

WHAT DOES PRZEDSZKOLEGNIEW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolegniew.pl Mobile Screenshot of przedszkolegniew.pl Tablet Screenshot of przedszkolegniew.pl

PRZEDSZKOLEGNIEW.PL HOST

Our web crawlers detected that a lone root page on przedszkolegniew.pl took five hundred and sixteen milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider przedszkolegniew.pl not secure.
85.17.23.23

I caught that this website is operating the Apache operating system.

Przedszkole Gniew

DESCRIPTION

CONTENT

This web page przedszkolegniew.pl states the following, "Jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym." Our analyzers saw that the website stated " Nasze przedszkole zlokalizowane jest przy ul." The Website also said " Wielooddziałową obecnie funkcjonuje 10 oddziałów w tym 1 zamiejscowy w Nicponi. Jest zapewnienie każdemu dziecku wszystkiego co naprawdę. Trzeba wiedzieć, o tym jak żyć, co robić i jak postępować, trochę myśleć, malować,. Salę zajęć dla dzieci w wieku 3-." The website's header had Przedszkole w gniwe as the most important optimized keyword. It is followed by Gniewskie przedszkole, zabawa, and pieciolatki which isn't as highly ranked as Przedszkole w gniwe. The next words przedszkolegniew.pl used was sześciolatki. przedszkole was included but will not be seen by search engines.

SUBSEQUENT WEBSITES

Wizytówka szkoły

Szatnie dla uczniów - 2.

Zespół Szkół Ogólnolształących w Lipnicy Wielkiej - Start

Liceum Ogólnokształcące i Technikum Budowlane. Warsztaty malowania na szkle i ceramiczne.

Základná škola SNP, Ostredková 14, Bratislava

Oznamujem Vám, že z dôvodu rozsiahlejších rekonštrukčných prác počas letných prázdnin udeľujem riaditeľské voľno. Žiakom ZŠ Ostredková 14 v Bratislave v dňoch 29. Erika Drgoňová, riaditeľka školy. Výlet na zámok Schlosshof v Rakúsku. Piataci a šiestaci po stopách princa Eugena.